Hledáte dárek pro přítelkyni? Vsaďte na mikinovou deku Warmie

I když mají mnozí z nás rádi zimu, každý si rád oblékne oblečení, které jej zahřeje i v těch nejchladnějších dnech. Pokud máte rádi mikiny s kapucí, také se rádi zabalíte do deky při sledování televize nebo čtení knihy, zaručeně budete spokojeni s mikinovou dekou Warmie. Je ideálním dárkem pro přítelkyni i manželku v každém věku, a díky široké barevné nabídce se trefíte do vkusu každé z nich.

Čím své majitele potěší a překvapí Warmie?

Většina těch, které mikinová deka „vezme pod svá křídla“, si nemůže vynachválit její hebkost a skvělou hřejivost. Díky dostatečně rozměrné velikosti nikde netáhne, neškrtí, zároveň díky ní nikde nefouká a netáhne. Vaše přítelkyně bude zabalená do tepla od hlavy až přibližně po kolena, záleží na tom, jak je vysoká.

Můžete se spolehnout na to, že ať už ji oblékne vaše milá při dlouhých zimních večerech doma nebo na chalupě, všude si bude libovat v teple. Praktická kapuce nabízí možnost zabránit úniku tepla hlavou, kterou uniká přibližně 70 % našeho tělesného tepla.

Velikost vhodná pro každého

Svým střihem a velikostí je mikinová deka Warmie ideální pro hubené i silnější slečny a ženy, ale také pro těhotné. Věk tady rozhodně nehraje roli, starší ročníky příjemně omladí.

Využijte výhodný Warmie twin pack nebo Warmie family pack, díky nimž můžete mít 2 nebo 4 mikinové deky za výhodnější cenu. Dokonce si můžete objednat i dětskou velikost, a tak třeba na Vánoce potěšit nejen přítelkyni, ale i kohokoli z rodiny či přátel, ať už je malý, nebo velký.

Podívejte se na webové stránky warmie.cz a přesvědčte se o tom, jak dokonale tahle mikinová deka vypadá. Jestliže se rozhodnete pro její nákup, jistě budete spokojeni, jako mnoho uživatelů před vámi, kteří jí udělili skvělé recenze, na které se můžete na webu Warmie podívat.

Zpět na blog
TV deka s rukávy Warmie

Již 4000+ zákazníků vsadilo na teplo a pohodlí s Warmie ☕

Warmie je kouzelně hebká beránková mikinová deka k zachumlání a odpočinku, která promění obyčejné momenty v neobyčejné 🤗

📦 Expresní doprava zdarma
🎁 Dárkové balení zdarma

Zakoupit Warmie