Na co se často ptáte:

Kdy mi Warmie dorazí, když teď objednám?

Odesíláme každý den.

Objednávky většinou dorazí k Vám do 24-48 hodin od objednání (po-pa).

⚠️ Vážení zákazníci, přes svátky máme dovolenou a zásilky budeme odesílat až 02.01.2024!

Pokud objednáte do 12:00 balíček většinou příjde na druhý den (momentálně však čelíme vyššímu množství objednávek a nelze to zaručit).

----

Na Vrácení zboží máte 30 dní od objednání, Warmie můžete vyzkoušet naprosto bez rizika, ale je třeba ji vrátit v původním stavu.

Potřebuju změnit adresu doručení

Pokud jsme stále Warmie neodeslali ze skladu (nepřišlo Vám oznámení od dopravce) je možné ještě změnit doručovací adresu, pošlete nám prosím e-mail s novou přesnou adresou (včetně kontaktních údajů), či výdejní místo Zásilkovny na info@warmie.cz

Objednávka stále nedorazila

ℹ️ Info: V období Vánoc je běžné, že dochází ke zpoždění zásilek.

Jsou nyní dvě možnosti:

1) Zásilka se jen opozdila, ale v pořádku stihne přijít

2) Zásilka se ztratila

V e-mailu o dokončené objednávce najdete sledovací číslo zásilky, kde se můžete podívat na její stav, pokud se již delší dobu nehýbe - tj. několik dní, je možné, že je zásilka ztracená.

Jak postupovat u ztracené zásilky?

Vážení zákazníci, jelikož balíčky nedoručujeme na vlastní pěst a po předání dopravci je v rukou jiné firmy, zodpovídá za tuto službu právě přepravní firma, nejrychlejší způsob, jak se ujistit, že je zásilka ztracená, je zavolat dopravci a zeptat se na stav zásilky. (Nebo rovnou napsat nám, pokud se její stav opravdu déle nehýbe.)

Pokud se potvrdí, že je ztracená, napište nám prosím e-mail na info@warmie.cz - my zásilku vyreklamujeme a obratem Vám zašleme novou na stejnou adresu.

Proč si pořídit mikinovou deku zrovna od nás?

Pokud víme, jsme jediný e-shop v ČR, který nabízí opravdu kvalitní mikinovou deku.

Možná jste ale narazili na internetové obchody, které nabízí podobnou mikinovou deku, která se podobá právě naší Warmie, akorát levněji.

Často jde o přeprodej z čínského Aliexpressu a podobných tržišť, kde se kvalita a rozměry mikiny s tou naší nedá srovnávat, taktéž používájí falešné fotky, které neodpovídají rozměrům v realitě.

Jak příjde Warmie zabalena?

Pokud si Warmie objednáte, tak Vám dorazí v nádherném, zavakuovaném dárkovém balení, se kterým uděláte radost úplně každému a to nejen o Vánocích.

Balíček příjde v neoznačeném pytlíku, takže obdarovaný nepozná o co se jedná.

Je Warmie příliš drahá?

Cena Warmie je založena čistě na vysoké kvalitě, množství materiálů a lásky do ní dané.

Warmie Vám nevybledne, nebude se párat, nevypelichá – zkrátka nezestárne!

Když se poprvé dotknete své nadýchané Warmie a zažijete její pohodlí, budete přesně vědět, o čem mluvíme.

Kdybychom Warmie porovnali s županem, jehož cena se pohybuje kolem 1000Kč, tak Warmie má oproti županu spoustu výhod:

Ve Warmie můžete být celý den, Warmie má elastické konce rukávu (nemusíte si jej neustále vyhrnovat), Warmie má obrovskou kapsu, do které se vleze mobil, ovladač, baterka, domácí mazlíček, nabíječka a to klidně vše najednou!

Warmie má obrovskou kapuci, která Vás příjemně zahřeje a nebude stahovat.

Do Warmie se zkrátka zamilujete, pokud je to málo důvodu, napište nám a my Vám napíšeme další.

Jakou pořídit velikost? Kdy pořídit dětskou Warmie?

Dětskou Warmie skutečně doporučujeme pouze dětem do 12 let.

Pokud Warmie kupujete jako dárek někomu, kdo už má například 150-160cm, doporučujeme zvolit univerzální velikost, protože se do Warmie lépe zachumlá a bude celkově pohodlnější.

Jak o Warmie pečovat?

Warmie lze prát v pračce, doporučujeme prát na jemné praní (praní pro vlnu, teplota 30°C ). Ihned po vyprání pověste na sušák na prádlo (dejte pozor, aby byla dobře rozprostřená) nebo sušte při nižších teplotách v sušičce prádla.

Pokud si opravdu chcete zachovat jemnost a měkkost Warmie, doporučujeme omýt jej pouze ručně ve studené vodě a sušit pouze na vzduchu, na slunci.

Kontaktujte nás přes formulář (tel. není povinný)