Hřejivý dárek, který nadchne každého a vy zabodujete...

Blíží se narozeniny vašeho partnera, manželky, sestry, malého brášky, babičky nebo třeba tety, s níž máte krásný vztah? Anebo už teď přemýšlíte, co letos koupíte rodině, kamarádce nebo komukoli dalšímu k Vánocům? K zahřátí, příjemnému teplu a pocitu hebkosti po celém těle, všem pomůže mikinová deka s názvem Warmie.

Hřejivá, hezká, hebká, snadno udržovatelná

Mikinová deka je určená pro každého, kdo má rád teploučko, hebké materiály, rád usedne venku na terasu k večernímu popovídání, grilování, nebo se dívá na televizi, čte si knížku či jen tak relaxuje v bezpečí křesla nebo gauče. Díky její univerzální velikosti je příjemná a dostatečně velká pro každého. Na rukávech má lemy, takže i menším osobám jsou rukávy vyhovující, lem je podrží. Menší mají mikinovou deku pod kolena, vyšší nad kolena nebo do půlky stehen.

Vybrat si můžete i velikost Warmie pro děti. Všechny mají kapuci, abyste se zahalili až ke hlavě. Nechybí ani klokaní kapsa, do níž odložíte telefon, klíče nebo jiné malé drobnosti.

Warmie se skvělým dárkem i pro seniory. Právě oni často usedají k TV a balí se do dek. Mikinová deka se jednoduše oblékne, nikde nepřekáží, nechybí, snadno se s ní přesunuje, není potřeba se odbalovat a zase balit, jako s dekou. Klasická deka může být v tomhle ohledu pro seniory i nebezpečná, pokud chodí zabalení, hrozí jim, že zakopnou a upadnou. Warmie tohle zcela eliminuje.

Rychlé dodání i zajímavé akce

Warmie cestuje ze skladů umístěných v Česku, a tak ji můžete mít druhý den doma. Aktuálně ji můžete koupit za zvýhodněnou cenu, a pokud navíc použijete Velikonoční kód APRIL10, získáte slevu 10 %. V nabídce jsou i rodinná balení, např. Warmie twin pack nebo Warmie family pack. Můžete si koupit 2 nebo 4 deky najednou a ušetřit ještě víc.

Zpět na blog
TV deka s rukávy Warmie

Již 4000+ zákazníků vsadilo na teplo a pohodlí s Warmie ☕

Warmie je kouzelně hebká beránková mikinová deka k zachumlání a odpočinku, která promění obyčejné momenty v neobyčejné 🤗

📦 Expresní doprava zdarma
🎁 Dárkové balení zdarma

Zakoupit Warmie