Máte rádi teplo a pohodlí? Tak to by Vám neměla chybět mikinová deka...

Je tady jaro, a my budeme čím dál více času trávit na balkoně, terase nebo rovnou na zahradě v útulném altánu. Stále je ale ještě chladno, a to především večer. A nejen venku. Jestli se snažíte ušetřit za topení, určitě se potřebujete přiobléknout, jakmile přestanete uklízet, vařit nebo se jinak hýbat. Ve všech případech, ať už chcete zahřát své tělo venku nebo uvnitř, můžete sáhnout po hebounké a teplé mikinové dece. Hodí se pro osoby menšího i většího vzrůstu, má univerzální velikost a přizpůsobí se i těhotným ženám.

Seznamte se s Warmie

Warmie dostala název od anglického slova znamenajícího „teplo“. Je doslova kouzelně hebká, beránková, je ideální k zachumlání se k televizi, při čtení knížky, ale i jen tak při lelkování, meditaci, učení se, večerech ve dvou, zahradních párty s partou přátel…

Hodí se na každodenní použití a díky její univerzální velikosti a originálnímu stylu ji využijí dámy i pánové. Pro děti je dostání menší dětská velikost.

Aby vám bylo příjemně co nejvíc, nechybí jí kapuce, což ocení drtivá většina z nás. Pokud kapuce „nemusíte, zahřeje vám ještě víc záda, když ponecháte kapuci na ramenou. Nechybí ji ani praktická klokaní kapsa, abyste měli kde uložit telefon nebo třeba klíče, když jdete na zahradu a dům chcete pro každý případ zamknout.

Rychlé dodání během 48 hodin a Zdarma!

V případě zakoupení 2 Warmie nebo hned 4 Warmie najednou, bude cena o poznání výhodnější.

Podívejte se na skvělé recenze všech, kteří si objednali před vámi a mikinová deka jim dělá nějakou tu dobu společnost. Doprava je rychlá, Warmie vás může už zítra hřát.

Zpět na blog
TV deka s rukávy Warmie

Již 4000+ zákazníků vsadilo na teplo a pohodlí s Warmie ☕

Warmie je kouzelně hebká beránková mikinová deka k zachumlání a odpočinku, která promění obyčejné momenty v neobyčejné 🤗

📦 Expresní doprava zdarma
🎁 Dárkové balení zdarma

Zakoupit Warmie